Podnikateľský objekt na predaj, Piešťany

Lokalita: Piešťany

od 1738 € mesačne
549 000,00 €

1 081 m²

Úžitková plocha: 500,0 m²

ID: 25034

 
Podnikateľský objekt na predaj, PiešťanyPodnikateľský objekt na predaj, PiešťanyPodnikateľský objekt na predaj, PiešťanyPodnikateľský objekt na predaj, PiešťanyPodnikateľský objekt na predaj, PiešťanyPodnikateľský objekt na predaj, PiešťanyPodnikateľský objekt na predaj, PiešťanyPodnikateľský objekt na predaj, PiešťanyPodnikateľský objekt na predaj, PiešťanyPodnikateľský objekt na predaj, PiešťanyPodnikateľský objekt na predaj, PiešťanyPodnikateľský objekt na predaj, PiešťanyPodnikateľský objekt na predaj, PiešťanyPodnikateľský objekt na predaj, PiešťanyPodnikateľský objekt na predaj, PiešťanyPodnikateľský objekt na predaj, PiešťanyPodnikateľský objekt na predaj, PiešťanyPodnikateľský objekt na predaj, PiešťanyPodnikateľský objekt na predaj, PiešťanyPodnikateľský objekt na predaj, PiešťanyPodnikateľský objekt na predaj, PiešťanyPodnikateľský objekt na predaj, PiešťanyPodnikateľský objekt na predaj, PiešťanyPodnikateľský objekt na predaj, PiešťanyPodnikateľský objekt na predaj, PiešťanyPodnikateľský objekt na predaj, PiešťanyPodnikateľský objekt na predaj, PiešťanyPodnikateľský objekt na predaj, PiešťanyPodnikateľský objekt na predaj, PiešťanyPodnikateľský objekt na predaj, PiešťanyPodnikateľský objekt na predaj, PiešťanyPodnikateľský objekt na predaj, PiešťanyPodnikateľský objekt na predaj, PiešťanyPodnikateľský objekt na predaj, PiešťanyPodnikateľský objekt na predaj, PiešťanyPodnikateľský objekt na predaj, PiešťanyPodnikateľský objekt na predaj, PiešťanyPodnikateľský objekt na predaj, PiešťanyPodnikateľský objekt na predaj, PiešťanyPodnikateľský objekt na predaj, PiešťanyPodnikateľský objekt na predaj, PiešťanyPodnikateľský objekt na predaj, PiešťanyPodnikateľský objekt na predaj, PiešťanyPodnikateľský objekt na predaj, PiešťanyPodnikateľský objekt na predaj, PiešťanyPodnikateľský objekt na predaj, PiešťanyPodnikateľský objekt na predaj, PiešťanyPodnikateľský objekt na predaj, PiešťanyPodnikateľský objekt na predaj, PiešťanyPodnikateľský objekt na predaj, PiešťanyPodnikateľský objekt na predaj, PiešťanyPodnikateľský objekt na predaj, PiešťanyPodnikateľský objekt na predaj, Piešťany

Charakteristiky

 • Stav nehnuteľnosti:po čiastočnej rekonštrukcii
 • Elektrická prípojka:áno
 • Vodovodná prípojka:áno
 • Kanalizačná prípojka:áno
 • Spôsob kúrenia:lokálne plynové
 • Vek stavby:viac ako 50 rokov
 • Stavebný materiál:tehla
 • Typ podnikateľského objektu:skladové priestory
 • Typ prevádzky:iné
 • sk
 • en
 • de
 • es
 • fr
 • hu
 • it
 • pl
 • ru

Popis nehnuteľnosti

Reality Alpia Vám exkluzívne ponúka na predaj polyfunkčný - skladový objekt o celkovej výmere 1081 m2 v blízkosti centra Piešťany. Objekt je dispozične rozdelený na administratívne a výrobno-skladové časti. Administratívne priestory sa nachádzajú v rodinnom dome postavenom v 50 rokoch, pričom nehnuteľnosť bola zrekonštruovaná v roku 2008. Dispozične pozostáva z vstupnej chodby, kancelárie, kuchyne, miestnosť pre sekretariát, sociálne zariadenie. Zo vstupnej chodby je schodisko na 1. poschodie kde sa nachádza čiastočne zrekonštruovaná bytová jednotka - kuchyňa, obývačka, kúpeľňa s WC. Súčasťou budovy je priestor v súčasnosti využívaný ako sklad. Budova je podpivničená, využívaná ako skladový priestor a na vykurovacie zariadenia pre celý objekt. Súčasťou objektu je veľká zrekonštruovaná hala rozdelená na 3 časti využívaná ako auto umývacia miestnosť a auto multiservis. K tejto časti objektu prináležia priestory so šatňami pre zamestnancov a sociálne zariadenie.
IS- voda, plyn, kanalizácia, elektrika. Podlahy - betón dlažba a epoxidové podlahy.
Parkovacia kapacita v objekte je pre cca 10 áut plus digitálna priemyselná váha s nosnosťou do 40 ton, výborná dostupnosť nákladnej a osobnej dopravy.
Aktuálne sa objekt využíva ako Kovošrot, na opravu motorových vozidiel - auto dielňa a autoumyváreň.
Celý polyfunkčný objekt poskytuje svojou polohou atraktívnu príležitosť pre zaujímavé podnikateľské zhodnotenie. Pokračovanie podnikania v priestoroch znamená okamžitý finančný profit.
Bližšie informácie Vám poskytneme na telefónnom čísle 0915 524 451.

 

 

Dátum poslednej aktualizácie: 17.07.2020

Kontakt

Chcem viac informácií
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Mám lepšiu ponuku
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.